
Світлодіодний смарт-світильник LY6140A/30W*2 з блютус колонкою
2 169 ₴
1 995,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: LY6140A/30W*2
Світлодіодні світильники – чудова альтернатива традиційним люстрам з лампами розжарювання. Купуючи цей світильник ви отримуєте безпечне LED освітлення, що не випромінює ультрафіолет і не містить парів ртуті та інших шкідливих речовин, економію електроенергії (на 90% ефективніше в порівнянні з лампами розжарювання і до 35% порівняно з енергозберігаючими лампами), якісне освітлення, легкість монтажу комфортне керування. Приємний для очей світловий ефект, природне і без мерехтливе світло. У люстрах застосовуються світлодіоди, термін служби яких досягає до 50 000 годин. Після встановлення світильника Ви отримуєте можливість керування за допомогою настінного вимикача так і за допомогою багатофункціонального пульта дистанційного керування, який має .додаткові функції: нічник, режим пам'яті встановленої яскравості та колірної температури, автоматичне вимкнення, керування яскравістю і температурою кольору (від 3000 до 650 ). . У світильнику є ефект зоряного неба Shiny (відблиски на плафоні, які переливаються при включеному світлі). Для будь-якого типу стелі. Світлодіодний смарт-світильник LY6140A/30W*2 це чудовий музичний світильник із вбудованою bluetooth колонкою. Виконаний з використанням сучасних технологій виготовлення LED стрічки. Плафон світильника виготовлений з акрилового пластику в стилі "зоряне небо". За допомогою пульта дистанційного керування і вашого телефону можна змінювати колір свічення від теплого 3000к до холодного 6000к, зменшувати або збільшувати яскравість світла.При синхронізації по bluetooth через колонку люстри можна програвати звук із YouTube, Play Music, Apple music.
Характеристики:
Висота, см:10
Діаметр, см:42
MAX потужність лампи, Вт:60
Напруга, В:220
Патрон:LED
Колір плафона: білий, срібло.
Матеріал: метал, акрил.
Додаткова інформація: пульт в комплекті, температура світла теплий, холодний, нейтральний, перемикання різних кольорів (зелений, червоний, синій плавний перехід між ними) регулювання яскравості та температури світла, вбудований Стереодинамік
Спосіб встановлення: накладний, для будь-якого типу стелі.
Габаритні розміри:
Діаметр:42 (см)
Висота : 10 (см)
Додаткові характеристики:
Призначення : Для бару, Для ванної,Для вітальні,Для дитячої,Для кафе, Для коридору, Для кухні ,Для офісу, Для передпокою, Для спальні ,Для холу, Лоджія ,Тераса ,Універсальне
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір плафона | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 42 см |
| Висота | 10 см |
- Ціна: 1 995,48 ₴







