-9%


Люстра з абажуром L88112/8 (CR)
4 999 ₴
4 549,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: L88112/8 (CR)
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 105
Діаметр, см: 85
Кількість ламп: 8
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон:E14
Колір: хром. білий
Матеріал: метал, хрусталь, тканина
Тип кріплення: на гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип кріплення | Крюк |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 85 см |
| Висота | 105 см |
- Ціна: 4 549,09 ₴

