-10%


Люстра-свічка L30310/3 (WT+SL)
3 499 ₴
3 149,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: L30310/3 (WT+SL)
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 90-120
Діаметр, см:57
Кількість ламп: 3
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон: Е14
Колір: білий, срібло
Матеріал: метал, кришталь
Тип кріплення: на гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Срібло, Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип кріплення | Крюк |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 57 см |
| Висота | 120 см |
- Ціна: 3 149,10 ₴



