Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 80
Діаметр, см:50
Мінімальна висота: 50 см
Довжина цепочки: 45 см
Кількість ламп:8
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон:Е14
Колір:хром,чорний
Матеріал: метал, кришталь
Тип кріплення:гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний, Нікель/хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип кріплення | Крюк |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 80 см |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
- Ціна: 3 900 ₴








