-9%


Кришталева люстра L9001-500/8 (SGD+PB)
4 490 ₴
4 085,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: L9001-500/8 (SGD+PB)
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 80
Діаметр, см:50
Мінімальна висота: 50 см
Довжина ланцюжка: 45 см
Кількість ламп: 8
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон:E14
Колір: світле золото, чорний, білий
Матеріал: метал, хрусталь
Тип кріплення: гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото, Білий, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип кріплення | Крюк |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 80 см |
| Діаметр стельової чаші | 100 см |
- Ціна: 4 085,90 ₴





