
Світлодіодний світильник настінно-стельовий 6102
1 399 ₴
1 301,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6102
Перед Вами абсолютно нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Таке бра легко підійде під будь-який інтер'єр – класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Витончені накладні світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення з регульованою температурою кольору від теплого білого до холодного білого. І при цьому бути окрасою інтер'єру, а не просто утилітарним світильником, як звичайна світлодіодна панель.
Перемикання спектрів світіння світлодіодної панелі здійснюється простим вимкненням-вмиканням.
Світлодіодний світильник дозволяє вибирати режим освітлення від часу доби та виконуваних під його світлом завдань.
Характеристики
Діаметр основи: 22 см
Ширина (Діаметр): 34 см
Висота: 8 см
Поворотний механізм:Так
Тип ламп:LED
Кількість ламп:
Максимальна потужність ламп: 50W
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи:білий,срібло,чорне кільце
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип кріплення | Планка |
| Світловий потік | 2750 лм |
| Спрямоване світло | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 30 см |
| Діаметр | 30 см |
| Висота | 8 см |
| Діаметр стельової чаші | 210 см |
- Ціна: 1 301,07 ₴




