
Люстра на 3 лампочки 4382/3 BK+FGD поворотна
1 459 ₴
1 371,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4382/3
Втілюючи сучасний дизайн та функціональність, декоративна люстра 4382/3 BK+FGD стане елегантним доповненням до вашого інтер'єру. З її розмірами - довжина 580 мм, ширина 580 мм та висота 290 мм, вона ідеально підходить для невеликих приміщень.
Каркас з металу в чорному та позолоченому кольорі додає люстрі вишуканості та сучасного шарму. Три плафони зі скла золотистого відтінку розсіюють світло рівномірно, створюючи приємну та затишну атмосферу.
Цоколь Е27 дозволяє використовувати лампочки потужністю до 60 Ватт, забезпечуючи яскраве освітлення в вашому приміщенні. Ця невелика люстра ідеально підходить для різних невеликих приміщень, таких як кухня, коридор або спальня.
Надійна конструкція гарантує тривалий термін служби, а її стильний дизайн додасть естетики вашому приміщенню.
Характеристики
Діаметр : 58 см
Висота: 28 см
Кількість ламп: 3
MAX потужність лампи, Вт:60
Напруга, В:220
Патрон:E27
Матеріал: метал,скло
Колір основи: чорний з елементами золотого кольору
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Жовтий, Чорний, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Спрямоване світло | Так |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 58 см |
| Висота | 26 см |
- Ціна: 1 371,46 ₴

