
Люстра підвісна TY-5208 WH
799 ₴
751,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: TY-5208
Люстра підвісна TY-5208 WH - це стильний і сучасний акцент для вашого інтер'єру.
Завдяки оригінальному дизайну, ця підвісна люстра додасть вашому приміщенню елегантності та характеру. Вона має квадратну форму та виготовлена з міцного металу, що гарантує її тривалу службу.Білий колір підвісу додає контрасту та глибини, вирізняючи її серед інших деталей інтер'єру.
Завдяки відкритій конструкції, ви зможете бачити лампочку, яка встановлена всередині, створюючи приємний світловий ефект.
Загальні розміри підвісу - довжина 160 мм, ширина 160 мм та висота 120 мм, що робить її ідеальним вибором як для невеликих приміщень, так і для більших просторів, або як додаткове освітлення .
Люстра підвісна TY-5208 WH - це поєднання стилю, якості та функціональності, яке зробить ваш інтер'єр яскравішим та особливим.
Характеристики
Висота : 12 см
Довжина : 16 см
Ширина : 16 см
Кількість ламп:1
MAX потужність лампи, Вт:60
Напруга, В:220
Патрон E27
Додаткова інформація:регулювання висоти
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 16 см |
| Діаметр | 16 см |
| Висота | 12 см |
- Ціна: 751,06 ₴



