
Люстра підвісна XA3165/3 BK на 3 плафони
1 999 ₴
1 879,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: XA3165/3
Створіть атмосферу вашого інтер'єру з елегантною підвісною люстрою XA3165/3 BK. Ця чудова люстра на три плафони стане не лише джерелом світла, але й стильним акцентом у вашому приміщенні.
Розміри люстри:
- Діаметром 360 мм
- Регулювання висоти до 1000 мм
Ця люстра гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Виготовлена з металу та скла чорного кольору, вона додасть вашому простору шарму та елегантності.
Три плафони цієї люстри мають циліндричну форму зі скла коричневого відтінку, що створює теплу та затишну атмосферу. З цоколем Е-27, який підтримує лампочки до 60 Ватт, ви зможете створити освітлення, яке відповідає вашим потребам і стилю.
Ця підвісна люстра підійде як основне освітлення в будь-якому приміщенні, створюючи затишок та надійне освітлення, якого ви шукаєте. Створіть неповторну атмосферу з XA3165/3 BK і насолоджуйтесь ним протягом довгих років.
Характеристики
Висота, см: 100 см максимальна
Діаметр, см: 36
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: чорний
Матеріал: метал, скло , пластик
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Золотистий, Чорний, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 36 см |
| Діаметр | 36 см |
| Висота | 100 см |
- Ціна: 1 879,06 ₴


