Представляємо вам вишукану декоративну люстру N5458/4 BK+CH, яка стане ідеальним доповненням до вашого інтер'єру. Завдяки своєму стильному дизайну та дивовижної комбінації чорного та хромованого кольорів, вона створює атмосферу розкоші та елегантності.
Завдяки 4 плафонам зі скла в білому відтінку, люстра видає приємне тепле світло, створюючи затишну атмосферу в будь-якому приміщенні. Цоколь Е27 дає можливість використовувати будь які лампочки , будь то енергоощадні або розжарювання.
З розмірами 510 мм у довжину, 510мм у ширину і 275 мм у висоту, ця люстра ідеально підійде для середніх приміщень, таких як кухня, спальня чи кабінет. Придбайте N5458/4 BK+CH, щоб надати вашому приміщенню не лише функціональне, але і вражаюче стильне освітлення!
Характеристики
Діаметр см : 51
Висота см : 27
Кількість ламп:4
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон: E27
Матеріал: метал, скло
Колір плафона:білий
Колір арматури: чорний з елеметнами срібного кольору
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 51 см |
| Висота | 27 см |
- Ціна: 1 539 ₴


