Люстра підвісна N6540/1H BK— елегантність і стиль у кожній деталі!
Створіть атмосферу затишку та вишуканості у вашому домі разом з підвісною люстрою N6540/1H BK. Ця модель ідеально підійде для сучасного інтер'єру, поєднуючи в собі функціональність та вишуканий дизайн.
Діаметр люстри 120 мм, а висоту можна легко регулювати від 200 мм до 800 мм, що дозволяє адаптувати освітлення під будь-який простір.
Міцний металевий каркас чорного кольору гармонійно поєднується з срібним скляним плафоном, додаючи елегантності вашому інтер’єру.
Лампа з цоколем Е27 з будь-якою потужностю лампочки забезпечить оптимальне освітлення для вашого приміщення.
Підвісна люстра N6540/1H BK — це поєднання надійності, якості та стилю! Вона не лише стане чудовим елементом декору, а й подарує вам м'яке та приємне освітлення.
Замовляйте вже зараз та додайте у ваш дім нотку розкоші!
Характеристики
Висота : 80 см максимальна
Висота : 20 см мінімальна
Кількість ламп:1
MAX потужність лампи, Вт:60
Напруга, В:220
Патрон E27
Додаткова інформація:регулювання висоти
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір плафона | Сірий, Срібний |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
- Ціна: 699 ₴


