
Люстра світлодіодна акрилова N6351/6 BK+WOOD
2 099 ₴
1 952,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: N6351/6
Люстра світлодіодна в стилі лофт N6351/6 BK+WOOD — сучасний стиль і функціональність для вашого інтер'єру!
Люстра має розміри — довжина 675 мм, ширина 675 мм, висота 265 мм. Це дозволяє їй легко вписатися в різні простори, зберігаючи при цьому функціональність та елегантний вигляд.
Каркас виготовлений з міцного чорного металу та елементами дерева, що додає люстрі сучасного стилю лофт. Шість круглих плафонів виготовлені з акрилу рівномірно розподіляють світло, створюючи затишну атмосферу.
Люстра має потужність 42 Вт, що забезпечує яскраве, але водночас енергоефективне освітлення, яке підходить для будь-якого приміщення. Можете легко змінювати колірну температуру освітлення — від холодного до теплого. Це дозволяє створювати потрібну атмосферу для роботи, відпочинку чи свят.
Люстра світлодіодна в стилі лофт N6351/6 BK+WOOD — це поєднання стилю, комфорту та сучасних технологій!
Замовляйте вже зараз та наповнюйте свій дім сучасним комфортом!
Характеристики
Ширина основи: см
Діаметр : 67 см
Висота: 26 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 6
Максимальна потужність ламп: 42W
Температура світла теплий,холодний,нейтральний
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил,дерево
Колір основи: чорний
Площа освітлюваності від 10 до 18 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 42 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 67 см |
| Висота | 26 см |
- Ціна: 1 952,07 ₴

