
Люстра світлодіодна акрилова N4192/3 BK+FGD
1 599 ₴
1 487,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: N4192/3
Стельова світлодіодна люстра N4192/3 BK+FGD — сучасний стиль і функціональність для вашого інтер'єру!
Люстра має розміри — довжина 690 мм, ширина 690 мм, висота 275 мм. Це дозволяє їй легко вписатися в різні простори, зберігаючи при цьому функціональність та елегантний вигляд.
Каркас виготовлений з міцного металу чорного та позолоченого кольору, що додає люстрі сучасного та стильного вигляду. Три круглих плафони виготовлені з акрилу рівномірно розподіляють світло, створюючи затишну атмосферу.
Люстра має потужність 42 Вт, що забезпечує яскраве, але водночас енергоефективне освітлення, яке підходить для будь-якого приміщення. Можете легко змінювати колірну температуру освітлення — від холодного до теплого. Це дозволяє створювати потрібну атмосферу для роботи, відпочинку чи свят.
Підвісна люстра N4192/3 BK+FGD — це поєднання стилю, комфорту та сучасних технологій! Вона підкреслить інтер'єр вашої оселі та забезпечить максимально зручне освітлення під ваші потреби.
Замовляйте вже зараз та наповнюйте свій дім сучасним комфортом!
Характеристики
Ширина основи: см
Ширина: 69 см
Довжина: 69 см
Висота: 27 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 3
Максимальна потужність ламп: 42W
Температура світла теплий,холодний,нейтральний
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: чорний з елементами золотого кольору
Площа освітлюваності від 6 до 12 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 42 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Спрямоване світло | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 69 см |
| Висота | 27 см |
- Ціна: 1 487,07 ₴

