
Люстра світлодіодна акрилова XI3242/3 BK+FGD
1 499 ₴
1 394,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: XI3242/3 BK
Люстра світлодіодна акрилова XI3242/3 BK+FGD – це дивовижний елемент освітлення з чорним корпусом та золотими елементами, який надає сучасного та стильного акценту до будь-якого інтер'єру. З цією люстрою ви отримуєте потужність 54 Вт, яка забезпечить достатньо світла у приміщенні.
Її великий діаметр 620 мм та висота 180 мм дозволяють рівномірно розподілити світло по всьому приміщенню, забезпечуючи яскравість та комфорт.
Люстра оснащена трьома акриловими плафонами, які роблять світло м'яким і розсіюваним. Ви можете вибирати між теплим та холодним білим світлом (3000K + 6500K), щоб створити бажану атмосферу у вашому приміщенні.
Загальний вигляд та функціональність цієї люстри роблять її чудовим вибором для освітлення будь-яких приміщень або для створення ефектного акценту у вашому інтер'єрі. Вона поєднує в собі міць, стиль та зручність у налаштуванні освітлення.
Характеристики
Ширина основи: см
Діаметр : 62
Висота: 18 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 3
Максимальна потужність ламп: 54W
Температура світла теплий,холодний,нейтральний
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: чорний з елеметнами золотого кольору
Площа освітлюваності від 8 до 13 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 54 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Джерело світла | LED module |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Спрямоване світло | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 62 см |
| Висота | 18 см |
- Ціна: 1 394,07 ₴



