
Люстра на 3 плафона N6116/3 COFFEE+CR
1 399 ₴
1 287,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: N6116/3
Додайте шарму та затишку вашому інтер’єру з люстрою N6116/3 BK+CR! Люстра поєднує колір кави з елегантним хромом, створюючи стильний і сучасний вигляд, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість і витонченість у деталях. З довжиною 445 мм, шириною 445 мм і висотою 225 мм, ця люстра стане чудовим акцентом у кімнаті, не займаючи багато місця. Вона ідеально підходить для невеликих просторів, де важлива кожна деталь. Люстра оснащена трьома скляними плафонами, які рівномірно розсіюють світло, створюючи м'яку і затишну атмосферу. Каркас люстри виготовлений з високоякісного металу, що гарантує довговічність і стійкість. Універсальний цоколь Е27 сумісний з будь якими лампочками , що дозволяє вам обрати освітлення, яке найкраще підходить для вашого простору. Створіть атмосферу, яка відповідає вашим потребам – від теплого і затишного до яскравого та активного. Замовляйте її вже сьогодні та надайте вашому інтер'єру новий рівень комфорту!
Характеристики
Висота, см:22.5
Діаметр, см:44.5
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: чорний з елементами срібного кольору
Матеріал: метал, скло , пластик
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Срібло, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44.5 см |
| Висота | 22.5 см |
- Ціна: 1 287,08 ₴

