
Світлодіодна люстра 8028/6+3BK LED 3color dimmer
2 999 ₴
2 699,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8028/6+3BK
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, LED підсвічування, суміщений режим - будь-яке основне світло плюс світлодіодне підсвічування - все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, що постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, додано режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом . Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу. Відсутність скляних частин і припотолочное компонування люстри дозволяє пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне кольорове світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткове підсвічування - вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Діаметр основи: 22 см
Діаметр: 59 см
Висота: 12 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп:9
Максимальна потужність ламп: 140W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер, температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий колір
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи:білий,чорне листя
Площа освітлюваності: від 15 до 20 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 9 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 140 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 7700 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 59 см |
| Висота | 12 см |
| Діаметр стельової чаші | 22 см |
- Ціна: 2 699,10 ₴




