Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 85-120
Діаметр, см: 90
Кількість ламп:10
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон:Е14
Колір:срібло,білий
Матеріал: метал, кришталь
Тип кріплення: на гачок
Колір основи:білий зі золотом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 10 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Крюк |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 90 см |
| Висота | 120 см |
- Ціна: 10 599 ₴





