Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 85-115
Діаметр, см: 55
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон:E14
Колір: білий, золото
Матеріал: метал, кришталь
Тип кріплення: на гачок
Колір основи:білий із золотом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Крюк |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 см |
| Висота | 115 см |
- Ціна: 3 099 ₴





