
Світлодіодна люстра A8160/6WH без подсветки
2 499 ₴
2 324,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: A8160/6WH
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, суміщений режим – будь-яке основне світло – все залежить від вашого настрою!
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5 до 100% за допомогою пульта, що постачається разом із люстрою.
Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячій. Відсутність скляних частин і пристібне компонування люстри дозволяє їй пережити будь-які дитячі веселощі, а приємний багатобарвний світ можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить за рахунок матеріалу – акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний – його важко зашкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер – вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Діаметр основи: 27 см
Довжина: 97 см
Ширина: 71 см
Висота: 16 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 6
Максимальна потужність ламп: 105W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер, температура світла теплий, холодний, нейтральний, регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування: ні
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: білий
Площа освітленості: від 15 до 20 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 105 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 6325 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 71 см |
| Висота | 16 см |
| Діаметр стельової чаші | 27 см |
- Ціна: 2 324,07 ₴





