
Світлодіодний світильник настінно-стельовий 1897
1 399 ₴
1 301,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1897
Перед Вами абсолютно нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Таке бра легко підійде під будь-який інтер'єр – класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Витончені накладні світлодіодні світильники призначені для створення яскравого світлодіодного освітлення з регульованою температурою кольору від теплого білого до холодного білого. І при цьому бути окрасою інтер'єру, а не просто утилітарним світильником, як звичайна світлодіодна панель.
Перемикання спектрів світіння світлодіодної панелі здійснюється простим вимкненням-вмиканням.
Світлодіодний світильник дозволяє вибирати режим освітлення від часу доби та виконуваних під його світлом завдань.
Характеристики
Діаметр основи: 22 см
Ширина (Діаметр): 33 см
Висота: 7 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп:
Максимальна потужність ламп: 58W
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Перемикання спектрів світіння світлодіодної панелі здійснюється простим вимкненням-вмиканням.
Колір основи:білий,сірий
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 58 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Світловий потік | 3190 лм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр | 330 мм |
- Ціна: 1 301,07 ₴



