
Стельова LED-люстра 2448 WH+BK dimmer
3 999 ₴
3 719,07 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2448 WH+BK
Перед Вами зовсім нове та незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи. Така люстра легко підійде під будь-який інтер'єр – класичний, сучасний і навіть у стилі «хай-тек».
Велика площа розсіювачів дарує м'яке та рівномірне світло по всьому приміщенню.Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто знаходяться діти! Ще однією незаперечною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним диммером та регулятором кольору. З пульта можна включити один із встановлених режимів освітлення - тепле світло, холодне світло, нейтральне; увімкнути режим "нічник" (люстра буде включена всього на 5% потужності LED-люстри), зменшити або збільшити яскравість на 50%, а якщо всього цього здасться мало - плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається як будь-яка інша світлодіодна люстра. Кожне включення вимикання по черзі переводить люстру за такими режимами: холодне світло, тепле світло, нейтральне світло.
Розсіювач виконаний з литого акрилу рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже лагідно. Ви можете дивитися на включену люстру і не боятися зловити "зайчики". Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях, де часто знаходяться діти! Ще однією незаперечною перевагою цієї світлодіодної люстри для дитячої кімнати є відсутність скляних елементів.
Характеристики
Діаметр основи: 24 см
Довжина: 85 см
Ширина: 68 см
Висота: 13 см
Кількість ламп: 6
Максимальна потужність ламп: 115W
Тип ламп:LED
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування: ні
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал,акрил
Колір основи: білий, чорний
Площа освітлення: від 14 до 20 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 115 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 6325 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 85 см |
| Ширина | 68 см |
| Висота | 13 см |
| Діаметр стельової чаші | 24 см |
- Ціна: 3 719,07 ₴





