
Люстра на 2 лампочки C1412/2 BK+CH
999 ₴
939,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: C1412/2
Дивовижне поєднання сучасного дизайну та функціональності – декоративна люстра C1412/2 BK+CH, яка неодмінно приверне вашу увагу.
Її стильний каркас, виготовлений з металу в хромі та з елементами чорного кольору , надає їй сучасний та елегантний вигляд, який чудово впишеться в будь-який інтер'єр. З двома плафонами зі скла з срыбним малюнком , ця люстра розсіює світло рівномірно, створюючи неповторну атмосферу затишку та комфорту.
Цоколь Е27 дозволяє використовувати будь які лампочки , що забезпечує достатнє освітлення для вашого приміщення. Ідеально підходить для різних невеликих приміщень, ця люстра стане незамінним доповненням до вашого інтер'єру.
Надійна конструкція гарантує тривалий термін служби, а її стильний дизайн привертає увагу та додає естетики вашому приміщенню. Придбайте декоративну люстру C1412/2 BK+CH, і насолоджуйтеся якісним та елегантним освітленням у вашому будинку.
Характеристики
Висота, см: 24.5
Довжина, см: 56
Ширина см : 22
Кількість ламп:2
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: срібний з елементами чорного кольору
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Срібний, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 56 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 24.5 см |
- Ціна: 939,06 ₴

