Люстра стельова A4147/5 на 5 плафони - це втілення сучасної елегантності та функціональності, яка призначена для надання вашому приміщенню особливого шарму.
Зі своєю довжиною 760 мм, шириною 760 мм та висотою 210 мм, ця стельова люстра займає чітке місце у вашому інтер'єрі. П'ять плафонів зі скла прозоро-білого кольору, розміщені по різні боки, створюють цікавий графічний зручний ефект. Квадратна форма плафонів додає сучасності та легкості в дизайні.
Каркас з металу білого кольору елементами позолоти надає лампі стильного вигляду і робить її гармонійною складовою вашого інтер'єру.
Люстра оснащена лампочкою з цоколем E27, що дає можливість використовувати різні види лампочок для підкреслення бажаного рівня освітлення та атмосфери.
Люстра стельова A4147/5 - це чудовий спосіб підкреслити ваш індивідуальний стиль та створити унікальний інтер'єр у вашому приміщенні.
Характеристики
Висота : 21 см
Діаметр : 76 см
Кількість ламп: 5
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: білий з елементами золотого кольору
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Прозорий, Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 76 см |
| Висота | 21 см |
- Ціна: 2 099 ₴


