
Стельова люстра на 6 плафонів N4056/6
2 699 ₴
2 483,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: N4056/6
Дозвольте своєму простору засяяти в новому світлі з декоративною Люстрою N4056/6. Завдяки дизайну та функціональності, ця люстра стане вишуканим акцентом у вашому інтер'єрі, додаючи в приміщення елегантність та теплоту.
З діаметром 620 мм та висотою 280 мм, ця люстра розкриває свій стиль та гармонію. Каркас з металу в чорному та позолоченому кольорі надає їй вишуканість і виразність. Шість плафонів зі скла в чорному та позолоченому відтінку створюють унікальну атмосферу та різноманіття світла.
Цоколь E27 дозволяє використовувати будь які лампочки , чи то LED або енергоефективні, забезпечуючи високоефективне та приємне освітлення. Ця люстра ідеально підходить для вітальні, спальні, кухні чи будь-якого іншого приміщення, де ви хочете створити атмосферу затишку та комфорту.
Зробіть свій вибір на користь Люстри N4056/6, і насолоджуйтеся надійним та елегантним освітленням в вашому просторі. Створіть неповторний стиль та затишок з витонченою декоративною люстрою N4056/6.
Характеристики
Висота: 28 см
Діаметр: 62 см
Кількість ламп:6
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи:чорний з елементами золота
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Золотистий, Чорний, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 62 см |
| Висота | 28 см |
- Ціна: 2 483,08 ₴

