
Люстра стельова на 4 лампочки N5680/4 BK+WOOD з поворотним механізмом
2 249 ₴
2 069,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: N5680/4
Люстра стельова N5680/4- це оксамит для вашого інтер'єру, втілюючи в собі елегантність та стиль.
З діаметром 600 мм та висотою 280 мм, ця стельова люстра створює враження величі та витонченості в будь-якому приміщенні. Її 4 плафони з прозорого скла прикрашені чорними елементами навколо, надаючи люстрі ноту загадковості та стильності.
Каркас люстри виготовлений з міцного металу чорного кольору, що додає їй надійності та контрастності. Елементи дерева на каркасі додають натуральної теплоти та природності, створюючи гармонійне поєднання матеріалів.
Люстра оснащена лампочками з цоколем E27, що дозволяє використовувати різні типи лампочок для досягнення потрібного рівня освітлення та атмосфери.
Люстра стельова N5680/4- це чудовий вираз стильності та розкіші, який додасть унікальний шарм вашому простору.
Характеристики
Діаметр см : 60
Висота см : 28
Кількість ламп:4
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон: E27
Матеріал: метал, скло
Колір плафона: прозрачный,золотистий,чорний
Колір арматури: чорний
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | дерево, Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Золотистий, Чорний, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Спрямоване світло | Так |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 28 см |
- Ціна: 2 069,08 ₴

