Придайте вашому простору неперевершену ауру стилю та розкоші з нашою декоративною люстрою 6286-2 BK+FG.Розміри - 510 мм у довжину, 140 мм у ширину та 245 мм у висоту — роблять її ідеальним вибором для будь-якого приміщення. Чорний металевий каркас, прикрашений позолотою, надає їй елегантний та вишуканий вигляд.
Золотисті плафони зі скла з чорними акцентами створюють неповторний ефект, розсіюючи світло рівномірно та надаючи приміщенню неповторного світлового відтінку. Ця люстра оснащена цоколем Е27, що дозволяє використовувати будь-які лампочки , забезпечуючи ефективне освітлення вашого простору.
Незвичайний дизайн та висока якість матеріалів роблять цю люстру ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру. Невеликі розміри дозволяють легко вписати її в різноманітні дизайнерські концепції.
Обирайте якість, та насолоджуйтеся неперевершеним освітленням і стилем на довгі роки вперед
Характеристики
Висота, см: 24.5
Довжина, см: 51
Ширина, см : 14
Кількість ламп: 2
MAX потужність лампи, Вт:40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: чорний з елементами золота
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Золотистий, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 51 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 24.5 см |
- Ціна: 859 ₴


