
Стельова люстра на 3 лампочки 6285-3 WH+FG
1 399 ₴
1 315,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6285-3 WH+FG
Люстра 6285-3 WH+FG - це зразок елегантності та сучасного дизайну, який додасть особливого шарму вашому приміщенню.
Люстра має довжину 540 мм, ширину 175 мм і висоту 255 мм. Її розміри роблять її ідеальним варіантом для кухні ,кабінету або інших невеликих приміщень.
Каркас виготовлений з металу в білому та з елементами золотого кольору, що надає люстрі сучасний і стильний вигляд. Три прозоро-білі плафони зі скла квадратної форми , створюють ефектні деталі та додають вишуканості до дизайну.
Люстра оснащена цоколем E27, який підходить для будь яких лампочок . Ви можете вибрати як енергоощадні, так і лампи розжарювання, в залежності від вашого вподобання і потреби в освітленні.
Люстра 6285-3 WH+FG створена, щоб прикрасити та освітити ваше приміщення, додаючи йому стиль та атмосферу. Вона ідеально для невеликих кімнат, надаючи їм неповторний вигляд та яскраве освітлення.
Характеристики
Висота, см: 25.5
Довжина, см: 54
Ширина, см : 17.5
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: білий з елементами золотого кольору
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Прозорий, Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 54 см |
| Ширина | 17.5 см |
| Висота | 25.5 см |
- Ціна: 1 315,06 ₴

