Освітлюйте свій простір з елегантністю та сучасністю за допомогою люстри стельової 6245-3 BK. Ця витончена люстра розроблена для того, щоб додати яскравості та стилю вашому приміщенню. З розмірами довжина 430мм, ширина 430 мм та висота 300мм, ця люстра 6245-3 BK ідеально підходить для приміщень з обмеженим простором, не займаючи забагато місця. З трьома плафонами з високоякісного скла, вона розсіює світло рівномірно, створюючи приємну атмосферу у кімнаті. Каркас з металу чорного кольору додає сучасний акцент до вашого інтер'єру, а його розміри забезпечують йому універсальність в застосуванні. З цоколем Е27, ви можете встановити будь-які лампочки , дозволяючи вам налаштовувати яскравість світла за вашими потребами. Завдяки своєму цікавому дизайну та мінімалістичному вигляду, ця люстра 6245-3 BK стане відмінним доповненням до будь-якого інтер'єру, надаючи йому сучасний та елегантний шарм.
Характеристики
Висота, см:30
Діаметр, см:43
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: чорний
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Золотистий, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 43 см |
| Висота | 30 см |
- Ціна: 1 269 ₴


