-9%


Кришталева люстра LGH90338/6 (CR)
4 299 ₴
3 912,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: LGH90338/6 (CR)
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см:26
Діаметр, см:38
Кількість ламп: 6
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон:E14
Колір: хром,білий
Матеріал: метал, хрусталь
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 38 см |
| Висота | 26 см |
- Ціна: 3 912,09 ₴




