-9%


Кришталева люстра L2463/500/8 (SG)
6 499 ₴
5 914,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: L2463/500/8 (SG)
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 35-65
Діаметр, см:50
Кількість ламп:8
MAX потужність лампи, Вт:40
Напруга, В:220
Патрон:Е14
Колір: золото, білий.
Матеріал: метал, кришталь
Додаткова інформація: регулювання висоти
Тип кріплення:гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 8 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Крюк |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 65 см |
- Ціна: 5 914,09 ₴


