Перед Вами зовсім нове і незвичайне виконання плафонів, що обрамляють LED лампи.
Велика площа розсіювачів дарує м'яке і рівномірне світло по всьому приміщенню. Ефект м'якого освітлення дуже важливий у приміщеннях де часто знаходяться діти!
У комплекті з люстрою йде найсучасніший тип пульта з електронним диммером і регулятором кольору. - плавно відрегулювати рівень яскравості та колірну температуру.
З вимикача люстра перемикається як і будь-яка інша світлодіодна люстра.
Розсіювач виконаний з литого акрилу рівномірно розподіляє світло по приміщенню. При цьому сам світиться дуже м'яко.
Характеристики
Діаметр основи: см см
Діаметр світильника: 55 см
Висота: 10 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп:5
Максимальна потужність ламп: 240W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування : так
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил,кришталь
Колір основи : хром
Площа освітлюваності: від 15 до 20 квадратних метрів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 240 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квітка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 см |
| Висота | 10 см |
- Ціна: 3 019 ₴






