-9%


Підвісна кришталева люстра LMD29069/9 (GD)
10 999 ₴
10 009,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: LMD29069/9 (GD)
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 50-110
Діаметр, см:60
Кількість ламп:9
MAX потужність лампи, Вт: 40 розжарювання
Напруга, В:220
Патрон:Е14
Колір: золото, білий, коричневий
Матеріал: метал, скло
Додаткова інформація: регулювання висоти
Тип кріплення:гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 9 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Крюк |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Висота | 110 см |
- Ціна: 10 009,09 ₴

