-9%


Підвісна кришталева люстра LMD29070/14 (GD)(A+B)
19 499 ₴
17 744,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: LMD29070/14 (GD)(A+B)
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: 120-200
Діаметр, см:82
Кількість ламп:14
MAX потужність лампи, Вт: 40 розжарювання
Напруга, В:220
Патрон:Е14
Колір: золото, білий, коричневий
Матеріал: метал, скло
Додаткова інформація: регулювання висоти
Тип кріплення:гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 14 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Золото |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Крюк |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 82 см |
| Висота | 200 см |
- Ціна: 17 744,09 ₴

