Додайте шарму та затишок вашому інтер'єру з люстрою A4412/5 Black+CR
Люстра поєднує чорний колір каркасу з елегантним хромом, створюючи стильний і сучасний вигляд, що гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість та витонченість у деталях.
З діаметром 620 мм і висотою 230 мм, ця люстра стане чудовим акцентом у кімнаті, не займаючи багато місця.
Люстра оснащена 5 скляними плафонами, що рівномірно розсіюють світло, створюючи м'яку та затишну атмосферу.
Каркас люстри виготовлений із високоякісного металу, що гарантує довговічність та стійкість.
Універсальний цоколь Е27 сумісний з будь-якими лампочками, що дозволяє вибрати освітлення, яке найкраще підходить для вашого простору. Створіть атмосферу, яка відповідає вашим потребам – від теплого та затишного до яскравого та активного.
Замовляйте його вже сьогодні та надайте вашому інтер'єру новий рівень комфорту!
Характеристики
Діаметр см: 62
Висота см : 23
Кількість ламп:5
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон: E27
Матеріал: метал, скло
Колір плафона: білий
Колір арматури: чорний зі елементами срібного кольору
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 62 см |
| Висота | 23 см |
- Ціна: 2 099 ₴


