
Люстра на 3 плафона 07470/3 Matte Black
1 999 ₴
1 879,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: 07470/3
Висвітлюйте свій простір з елегантністю та сучасністю за допомогою стельової люстри 07470/3 Matte Black. Ця витончена люстра розроблена для того, щоб надати яскравості та стилю вашому приміщенню. З розмірами: діаметр 570 мм і висота 365 мм, завдяки компактній конструкції, вона ідеально підходить як для житлових кімнат, так і для офісних просторів, забезпечуючи рівномірний розподіл світла без зайвого накопичення в інтер'єрі. З трьома плафонами з високоякісного скла вона розсіює світло рівномірно. Каркас із металу чорного кольору та з елементами хромового кольору надає сучасний акцент вашому інтер'єру, а його розміри забезпечують йому універсальність у застосуванні. З цоколем Е27 ви можете встановити будь-які лампочки, дозволяючи вам налаштовувати яскравість світла за вашими потребами. Завдяки своєму цікавому дизайну та мінімалістичному вигляду, ця люстра 07470/3 Matte Black стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру, надаючи йому сучасного та елегантного шарму.Висвітлюйте свій простір з елегантністю та сучасністю за допомогою стельової люстри 07470/3 Matte Black. Завдяки своєму цікавому дизайну та мінімалістичному вигляду, ця люстра 07470/3 Matte Black стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру, надаючи йому сучасного та елегантного шарму.
Характеристики
Висота, 36.5 см
Діаметр, 57 см
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: чорний
Колір плафона:попелястий/тонований
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Циліндр |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 57 см |
| Висота | 36.5 см |
- Ціна: 1 879,06 ₴


