Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Діаметр див: 55
Висота см : 50 мінімальна 100 максимальна
Кількість ламп:6
Напруга, В:220
Патрон: G9
Матеріал: метал, скло
Колір плафона: білий
Колір арматури: чорний
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | G9 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 см |
| Висота | 100 см |
- Ціна: 2 759 ₴



