Створіть атмосферу вашого приміщення з декоративною люстрою 6978B/3 CR
З її розмірами - довжина 450 мм, ширина 450 мм, висота 240 мм, - ця люстра ідеально стане вишуканим елементом вашого інтер'єру.
Завдяки своїй елегантності та простоті дизайну, ця люстра стане не лише джерелом світла. Каркас виготовлений з металу срібного кольору, що додає йому розкіш та вишуканість.
Три плафони зі скла розсіюють світло рівномірно по всій кімнаті, створюючи теплу та затишну атмосферу. З цоколем E27, ця люстра приймає будь-які лампочки , що дозволяє вам налаштовувати освітлення під ваші потреби та настрій.
Ідеально підходить для невеликих приміщень, таких як кухня, спальня або вітальня, ця люстра забезпечить вашу кімнату надійним та стильним освітленням . Замовляйте простоту та елегантність для вашого інтер'єру вже сьогодні.
Характеристики
Висота, см:24
Діаметр, см:45
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: срібло
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Сірий, Прозорий, Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Циліндр |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 24 см |
- Ціна: 1 299 ₴


