-9%


Люстра з абажуром L89334/5 (SL)
3 899 ₴
3 548,09 ₴
- Готово до відправки
- Код: L89334/5 (SL)
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: мінімальна 60,максимальна 90
Діаметр, см:65
Кількість ламп: 5
MAX потужність лампи, Вт:40 (розжарювання)
Напруга, В:220
Патрон:E14
Колір: хром,білий
Материал:металл,хрусталь,ткань
Тип кріплення: на гачок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 см |
| Висота | 95 см |
- Ціна: 3 548,09 ₴

