-10%


Люстра-свічка L89084/5+5 (CR)
3 899 ₴
3 509,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: L89084/5+5 (CR)
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Висота, см: мінімальна 60, максимальна 100
Діаметр, см:65
Кількість ламп: 10
MAX потужність лампи, Вт:40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E14
Колір основи: хром
Матеріал: метал, хрусталь
Тип кріплення: на гачок| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 10 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Підвісний |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Крюк |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 см |
| Висота | 100 см |
- Ціна: 3 509,10 ₴

