
Стельова люстра на 2 лампочки A4417/2 BK+AB
1 059 ₴
995,46 ₴
- Готово до відправки
- Код: A4417/2
Представляємо вам вишукану декоративну люстру A4417/2 BK+AB, яка стане ідеальним доповненням до вашого інтер'єру. Завдяки своєму стильному дизайну та дивовижної комбінації чорного та елементами бронзового кольору, вона створює атмосферу розкоші та елегантності.
Завдяки двом плафонам зі скла в білому відтінку, люстра видає приємне тепле світло, створюючи затишну атмосферу в будь-якому приміщенні. Цоколь Е27 дає можливість використовувати будь які лампочки , будь то енергоощадні або розжарювання.
З розмірами 410 мм у довжину, 120 мм у ширину і 240 мм у висоту, ця люстра ідеально підійде для невеликих приміщень, таких як кухня, коридор чи кабінет. Придбайте A4417/2 BK+AB, щоб надати вашому приміщенню не лише функціональне, але і вражаюче стильне освітлення!
Характеристики
Висота, см: 24
Довжина, см: 41
Ширина см : 12
Кількість ламп:2
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: чорний з елементами бронзового кольору
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 41 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 24 см |
- Ціна: 995,46 ₴

