-6%


Люстра стельова N1435/1 BK+CH
899 ₴
845,06 ₴
- Готово до відправки
- Код: N1435/1
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративна люстра N1435/1 BK+CH - це витончене освітлення, яке надає вашому приміщенню особливого шарму та стилю.
Люстра N1435/1 BK+CH має елегантний та сучасний дизайн. З діаметром 100 мм і висотою 240 мм, ця люстра ідеально підходить для невеликих кімнат, кухні, спальні, коридору.
Вона оснащена цоколем E27, що дозволяє використовувати будь-які лампочки. Ви можете вибирати між енергозберігаючими або розжарювання лампочками, щоб створити бажане освітлення та атмосферу.
Каркас цієї люстри виготовлений з металу в чорному з хромовими елементами, що надає їй сучасного та стильного вигляду.
Люстра має білий скляний плафон, який надає освітленню м'якого та приємного світла. Він створює ефектну гру світла і тіней, надаючи особливого шарму вашому інтер'єру. Вона не лише забезпечить вас якісним освітленням, але й стане чудовим акцентом у вашому інтер'єрі, надаючи йому сучасного та елегантного вигляду.Декоративна люстра N1435/1 BK+CH - це витончене освітлення, яке надає вашому приміщенню особливого шарму та стилю.
Люстра N1435/1 BK+CH має елегантний та сучасний дизайн. З діаметром 100 мм і висотою 240 мм, ця люстра ідеально підходить для невеликих кімнат, кухні, спальні, коридору.
Вона оснащена цоколем E27, що дозволяє використовувати будь-які лампочки. Ви можете вибирати між енергозберігаючими або розжарювання лампочками, щоб створити бажане освітлення та атмосферу.
Каркас цієї люстри виготовлений з металу в чорному з хромовими елементами, що надає їй сучасного та стильного вигляду.
Люстра має білий скляний плафон, який надає освітленню м'якого та приємного світла. Він створює ефектну гру світла і тіней, надаючи особливого шарму вашому інтер'єру. Вона не лише забезпечить вас якісним освітленням, але й стане чудовим акцентом у вашому інтер'єрі, надаючи йому сучасного та елегантного вигляду.
Характеристики
Люстра N1435/1 BK+CH має елегантний та сучасний дизайн. З діаметром 100 мм і висотою 240 мм, ця люстра ідеально підходить для невеликих кімнат, кухні, спальні, коридору.
Вона оснащена цоколем E27, що дозволяє використовувати будь-які лампочки. Ви можете вибирати між енергозберігаючими або розжарювання лампочками, щоб створити бажане освітлення та атмосферу.
Каркас цієї люстри виготовлений з металу в чорному з хромовими елементами, що надає їй сучасного та стильного вигляду.
Люстра має білий скляний плафон, який надає освітленню м'якого та приємного світла. Він створює ефектну гру світла і тіней, надаючи особливого шарму вашому інтер'єру. Вона не лише забезпечить вас якісним освітленням, але й стане чудовим акцентом у вашому інтер'єрі, надаючи йому сучасного та елегантного вигляду.Декоративна люстра N1435/1 BK+CH - це витончене освітлення, яке надає вашому приміщенню особливого шарму та стилю.
Люстра N1435/1 BK+CH має елегантний та сучасний дизайн. З діаметром 100 мм і висотою 240 мм, ця люстра ідеально підходить для невеликих кімнат, кухні, спальні, коридору.
Вона оснащена цоколем E27, що дозволяє використовувати будь-які лампочки. Ви можете вибирати між енергозберігаючими або розжарювання лампочками, щоб створити бажане освітлення та атмосферу.
Каркас цієї люстри виготовлений з металу в чорному з хромовими елементами, що надає їй сучасного та стильного вигляду.
Люстра має білий скляний плафон, який надає освітленню м'якого та приємного світла. Він створює ефектну гру світла і тіней, надаючи особливого шарму вашому інтер'єру. Вона не лише забезпечить вас якісним освітленням, але й стане чудовим акцентом у вашому інтер'єрі, надаючи йому сучасного та елегантного вигляду.
Характеристики
Кількість ламп:1
Напруга, В:220
Патрон : E27 стандартний
Колір основи : білий з елементами срібного кольору
Матеріал:метал,скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 10 см |
| Висота | 24 см |
- Ціна: 845,06 ₴

