-6%


Світлодіодний настінний світильник 8146/1WH
629 ₴
591,26 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8146/1WH
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна бра (LED). Виготовлено з металу з акриловим обрамленням під яким знаходиться LED стрічка. Підійде для будь-якого інтер'єру: спальні, дитячої, вітальні або ванної кімнати. Бра має кріплення під планку, що дозволяє надійно зафіксувати її. При невеликих розмірах-дає м'яке освітлення і відчутну економію електроенергії.
Характеристики
Ширина (Діаметр) : 20 см
Висота: 33
Відстань від стіни: 5 см
Діаметр основи: 10 см
Тип ламп: LED
Кількість ламп: 1
Максимальна потужність ламп: 12W
Кольорова температура:3200K, 4100K, 6000K
Оснащення: LED драйвер з регульованою колірною температурою
Три режиму світла: теплий, нейтральний, холодний
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Світловий потік | 660 лм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 33 мм |
| Діаметр | 20 мм |
- Ціна: 591,26 ₴



