
Люстра на 3 плафона 6212-3 BK+FG
1 279 ₴
1 176,68 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6212-3
Висвітлюйте свій простір з елегантністю та сучасністю за допомогою стельової люстри 6212-3 BK+FG.Ця витончена люстра розроблена для того, щоб надати яскравості та стилю вашому приміщенню. З розмірами довжина 520мм, ширина 520 мм та висота 230мм, ця люстра 6212-3 BK+FG ідеально підходить для приміщень з обмеженим простором, не займаючи надто багато місця. З трьома плафонами із високоякісного скла вона розсіює світло рівномірно, створюючи приємну атмосферу в кімнаті. Каркас із металу чорного та золотого кольору надає сучасний акцент вашому інтер'єру, а його розміри забезпечують йому універсальність у застосуванні. З цоколем Е27 ви можете встановити будь-які лампочки, дозволяючи вам налаштовувати яскравість світла за вашими потребами. Завдяки своєму цікавому дизайну та мінімалістичному вигляду, ця люстра 6212-3 BK+FG стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру, надаючи йому сучасного та елегантного шарму.
Характеристики
Висота, 23 см
Діаметр, 52 см
Кількість ламп:3
MAX потужність лампи, Вт: 40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи: чорний із елементами золота
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Золотистий, Чорний, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 52 см |
| Висота | 23 см |
- Ціна: 1 176,68 ₴

