Створіть дивовижний акцент у вашому інтер'єрі за допомогою одинарного підвісу N2098/1 BK. З його діаметром 340 мм та висотою 260 мм, цей підвіс привносить стиль та ефективне освітлення в будь-яке приміщення.
Каркас підвісу, виготовлений з чорного металу, огорнутий сіточкою, що створює цікавий ефект. Білий плафон зі скла круглої форми додає ніжність та затишок, виграваючи із контрастом чорного металевого каркаса навколо нього.
З цоколем Е27, N2098/1 BK здатний працювати з будь якими лампочками , чи то енергоощадними LED, чи традиційними лампами розжарювання. Цей підвіс чудово підійде для різних приміщень, виступаючи як основне чи додаткове освітлення для великих просторів.
Одинарний підвіс N2098/1 BK не лише привносить цікавість у ваш інтер'єр, але й забезпечує гарне та функціональне освітлення, роблячи ваш простір справжнім втіленням стилю та комфорту.
Характеристики
Діаметр: 34 см
Висота: 26 см
Кількість ламп:1
Напруга, В:220
Патрон : E27 стандартний
Колір основи : чорний
Матеріал:метал,скло
Тип кріплення:планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 34 см |
| Висота | 26 см |
- Ціна: 1 399 ₴


