-10%


Силіконовий нічник акумуляторний " Панда товстунчик"
979 ₴
881,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: K1160
+380 (98) 750-30-03
ВячеславУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкрийте для себе джерело затишку та комфорту з чарівним світильником " Панда товстунчик". Цей універсальний аксесуар не лише освітлює простір, а й дарує відчуття тепла та безпеки. Виготовлений з м'якого та безпечного силікону, він є абсолютно безпечним для всіх і не боїться падінь, що робить його ідедеальним для будь-якої кімнати, включаючи дитячу. Його компактні розміри — 112*112*100 мм — дозволяють розмістити його на столі, полиці чи тумбочці Світильник випромінює тепле біле світло з колірною температурою 3000К, що ідеально підходить для створення розслаблюючої атмосфери перед сном. Керування ним — суцільне задоволення завдяки сенсорному управлінню: увімкніть, вимкніть або змініть режим одним легким дотиком. Завдяки вбудованому акумулятору на 1200 мАг ви можете насолоджуватися роботою без дротів протягом 4-6 годин, а швидка та зручна зарядка через порт USB Type-C забезпечить його готовність у будь-який момент.
Він має потужність 2 Вт та світловий потік від 4,5 до 15,9 Лм. Також є 30-хвилинний таймер для автоматичного вимкнення.Керувати ним дуже просто — достатньо легкого дотику.В комплекті ви знайдете USB-кабель для зручної зарядки.
Він має потужність 2 Вт та світловий потік від 4,5 до 15,9 Лм. Також є 30-хвилинний таймер для автоматичного вимкнення.Керувати ним дуже просто — достатньо легкого дотику.В комплекті ви знайдете USB-кабель для зручної зарядки.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дитячі |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Колірна температура | 3000К |
| Світловий потік | 15.9 лм |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Управління | Сенсорне |
| Матеріал каркасу | силікон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 112 мм |
- Ціна: 881,10 ₴







