
Підвісна люстра XA1340D/1
899 ₴
827,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: XA1340D/1
Неповторний шарм у кожному кутку вашого простору за допомогою нашого витонченого підвісного світильника XA1340D/1.
Розрахований на 1 плафон діаметром 135 мм і з висотою до 800 мм, ви зможете самі налаштувати його висоту згідно з власними перевагами та потребами.
Плафон зі скла конусної форми в білому відтінку з чорним елементом, що надають особливий шарм вашому простору. Зручний цоколь Е27 дозволяє використовувати будь-які лампочки , забезпечуючи достатнє освітлення для будь-яких потреб.
Цей світильник ідеально підійде як додаткове освітлення для будь-якого приміщення, а його універсальний дизайн гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр.
Характеристики
Кількість ламп:1
MAX потужність лампи, Вт:40 (розжарювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27
Колір основи : чорний
Матеріал: метал,скло
Додаткова інформація: регулювання висоти
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Білий |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 13 см |
| Діаметр | 13 см |
| Висота | 80 см |
- Ціна: 827,08 ₴


