Додайте елегантності та стилю вашому приміщенню з допомогою декоративної люстри XA1543/3 CR. Ця невелика, але стильна люстра стане чудовим акцентом для будь-якого інтер'єру.
Завдяки своїм розмірам — довжина 500 мм, ширина 500 мм і висота 240 мм, ця люстра ідеально підійде для різних типів приміщень та стилів.
Каркас виготовлений з металу в хромовому кольорі, створюючи елегантне поєднання сучасності та розкоші. Три плафони зі скла в білому відтінку круглої форми, спрямовані по різні сторони, розсіюють світло рівномірно, створюючи приємну атмосферу в приміщенні.
З цоколем E27, ця люстра може використовувати будь-які лампочки , забезпечуючи достатнє та приємне освітлення для вашого приміщення.
Характеристики
Діаметр : 50 см
Висота: 24 см
Кількість ламп: 3
MAX потужність лампи, Вт:40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27
Матеріал: метал,скло
Колір основи: срібло
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 24 см |
- Ціна: 1 379 ₴




