
N6106/1W BK+CR з поворотнім механізмом
669 ₴
615,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: N6106/1W
Настінне бра N6106/1W BK+CR — стильне і функціональне освітлення з поворотним механізмом!
Це бра стане ідеальним рішенням для додаткового освітлення у вашому інтер'єрі, поєднуючи сучасний дизайн та максимальну зручність завдяки поворотному механізму.
Бра має розміри — довжина 195 мм, ширина 110 мм та висота 185 мм, воно стане чудовим доповненням для спальні, вітальні або коридору, забезпечуючи зручне та ефективне освітлення.
Каркас виготовлений з міцного металу чорного та хромового кольору, що підкреслює сучасний дизайн. Скляний плафон оснащений поворотним механізмом, що дозволяє налаштувати напрямок світла відповідно до ваших потреб.
Цоколь E27 підходить для будь-яких лампочок , що дозволяє вибрати ідеальне освітлення для будь-якої кімнати.
Замовляйте вже сьогодні та додайте стильне рішення у свій інтер’єр!
Характеристики
Кількість ламп:1
Напруга, В:220
Патрон : E27 стандартний
Колір основи : чорний з елементами срібного кольору
Матеріал:метал,скло
Тип кріплення:планка
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Форма плафона | Квадратна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір плафона | Білий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 195 мм |
- Ціна: 615,48 ₴

