
Люстра на 2 лампочки XA1530B-2 BK+CR
1 009 ₴
908,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: XA1530B-2
Люстра XA1530B-2 BK+CR – це стильний світильник із привабливим дизайном та цікавими деталями.
Ця люстра має довжину 390 мм, ширину 120 мм та висоту 230 мм, що робить її придатною для розмірів середньої величини приміщень. Каркас виготовлений із металу чорного кольору і з сріблястими елементами , що надає йому сучасного та стильного вигляду.
Люстра оснащена двома плафонами зі скла прозоро білого кольору .
Чорний відтінок та прозорий колір скляних плафонів створює світле та чисте почуття. Він розсіює світло, створюючи м'яке та приємне освітлення в приміщенні.
Люстра XA1530B-2 BK+CR є відмінним вибором для тих, хто шукає світильник із сучасним дизайном та яскравим освітленням. Її чорний каркас з елементами срібного кольору та плафони з білого прозорого скла , створюють ефектний упор у приміщенні та надають стильності та атмосферності у будь-якому інтер'єрі.
Характеристики
Висота, см: 23
Довжина, см: 39
Ширина см : 12
Кількість ламп: 2
MAX потужність лампи, Вт:40 (накалювання)
Напруга, В:220
Патрон:E27 стандартний
Колір основи : чорний з елементами сріблястого кольору
Матеріал: метал, скло
Тип кріплення: планка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Енергозберігаюча |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий, Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квадратна |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 23 см |
- Ціна: 908,10 ₴



