
LED-люстра з музичною колонкою та RGB підсвіткою YZD1273-WH
2 999 ₴
2 699,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: YZD1273-WH
Світлодіодна люстра має кілька режимів: холодний 6400К, нейтральний 4500К, теплий 2700К, LED підсвічування, суміщений режим - будь-яке основне світло плюс світлодіодне підсвічування - все залежить від вашого настрою!
Люстра оснащена вбудованою Bluetooth колонкою, що дозволяє насолоджуватися улюбленою музикою прямо зі стелі. Додаткова RGB підсвітка надає можливість змінювати кольорову гаму приміщення, створюючи особливий настрій для відпочинку чи розваг.
Стельовий світильник має електронний димер, що дозволяє регулювати яскравість люстри від 5% до 100% за допомогою пульта, що постачається разом із люстрою.
На додаток до стандартних режимів світлодіодної люстри, додано режим кольорового підсвічування. Люстра здатна наповнити кімнату приємним кольоровим переливом. Світлодіодні люстри цієї серії стали ідеальним світильником у дитячу кімнату. Відсутність скляних частин і припотолочное компонування люстри дозволяє пережити їй будь-які дитячі веселощі, а приємне кольорове світло можна сміливо залишати як нічник.
Люстра світить яскраво, але не сліпить рахунок матеріалу - акрилу, до того ж цей матеріал дуже міцний - його важко пошкодити.
Легка вага, невелика висота, оригінальний дизайн, пульт, димер, додаткове підсвічування - вам обов'язково сподобаються наші люстри!
Характеристики
Діаметр основи: см
Діаметр: 62 см
Висота: 11 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 5
Максимальна потужність ламп: 56W
Оснащення: пульт дистанційного керування, диммер,вбудована музична колонка, RGB підсвітка, керування через Bluetooth,температура світла теплий,холодний,нейтральний,регулювання яскравості та температури світла
LED підсвічування змінює на: синій, червоний, фіолетовий та решта кольорів веселки
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
Матеріал: метал, акрил
Колір основи: білий
Площа освітлюваності: від 12 до 20 метрів квадратних
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Потужність лампи | 56 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Світловий потік | 3360 лм |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір плафона | Білий |
| Діммер | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Квітка |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 62 см |
| Висота | 11 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димер | Так |
- Ціна: 2 699,10 ₴

